Par mums

Specializētie veikali VYNOTEKA Latvijā darbojas jau kopš 2012 gada. Saviem klientiem piedāvājot plašu alkoholisko un bezalkoholisko dzērienu klāstu, uzkodas un pārtikas produktus.

VYNOTEKA sortimentā ir teju 1000 dažādi vīni no Spānijas, Čīles, Argentīnas, Itālijas, Francijas, Vācijas un citām pasaules valstīm. Līdztekus veikalos pieejams plašs stipro dzērienu klāsts - augstākās kvalitātes konjaki, brendiji un degvīns. Piedāvājumu papildina arī plašs alus sortiments un citi populāri dzērieni.

VYNOTEKA veikalos Jūs vienmēr sagaidīs silta un mājīga gaisotne! Mūsu pārdevēji - konsultanti palīdzēs izvēlēties Jūsu gaumei atbilstošu vīnu kā arī dos padomus, kāds vīns būtu piemērots konkrētiem dzīves gadījumiem un kādiem ēdieniem pieskaņojams.

Pie mums atradīsiet produktus gan savai lietošanai, gan kā lielisku dāvanu ģimenei, draugiem vai biznesa un sadarbības partneriem.

Apzinoties, to ka gadu no gada dzērienu rituāli kļūst aizvien izsmalcinātāki un sabiedrībā liela nozīme tiek piešķirta dzērienu baudīšanai, svarīga ir atbilstošu uzkodu un ēdienu izvēle. Pie mums iespējams iegādāties dažādus pārtikas produktus - ikrus, sierus, uzkodas un saldumus gan no pašmāju ražotājiem, gan no visas pasaules.

VYNOTEKA aicina baudīt dzīvi, lai katrs mirklis būtu kā svinības!