69V452_johnnie-walker-red-label-1l.jpg

Johnnie Walker Red Label 1l 40%

Lielbritānija


Stiprums
40 %
Daudzums
1 l
Šķirne
Blended Malt (Jaukts viskijs)
Iesaiņojums
Stikls
Tips
Skotu viskijs
Apjoms
1 l


Par produktu

Red Label ir sajaukts no 35 dažādiem viskijiem. Iespaidīga kombinācija, kuras sastāvā ir pikanti, dūmakaini iesala viskiji un maigi graudu viskiji. Bagātīgs, svaigs ar jūtamas krustnagliņu niansēm.

Lai iegūtu «Johnnie Walker Red Label», sajauc vairāk nekā četrdesmit dažādas iesala viskija šķirnes no dažādiem Skotijas reģioniem, kuriem kā pretsvaru pievieno augstkalnu viskija šķirnes no iesala un graudiem, kas atšķiras ar spēcīgu garšu.

Pieejams visos VYNOTEKA veikalos. Veikalu adreses meklē šeit.

Par dzērienu

Neapšaubāmi ir tas, ka viskijs ir viens no viskompleksākajiem graudu spirtiem, pirmo reizi to ar destilācijas (pārtvaicēšanas) palīdzību ieguva īru mūki V-VI gadsimtā. Augstas kvalitātes viskiju tagad gatavo daudzās valstīs visā pasaulē. Viskija, kā arī citu alkoholisko dzērienu marku, ir ļoti daudz. Tās atšķiras ar sastāvu – var tikt gatavotas no dažādiem graudu veidiem: miežiem vai rudziem, kā arī no kukurūzas. Tās var būt iesala vai graudu viskija markas. Var sastāvēt no viena iesala vai no maisījuma. Arī stils var būt dažāds. Piemēram, īru viskijs ir gaišāks, bet skotu – pilnīgāks un satur vairāk pikantuma, biežāk ar dominējošu dūmu piegaršu. Amerikāņu viskijs, tā dēvējamais burbons, bieži ir gaišāks un saldāks. Pircēju tas var apmulsināt, jo rodas daudz jautājumu. Skaidrs ir viens – šī alkoholisko dzērienu kategorija paplašinās un ir ļoti perspektīva.

1649

Kvalitāte
1 Atsauksmes