Jauns VYNOTEKA veikals TC AKROPOLE!

Lesūtījis Vynoteka.lv, 2019-04-05 14:15

Esam sagaidījuši lielās t/c Akropole atvēršanas svinības, un līdz ar to arī  mēs esam atvēruši mūsu jauno veikalu!

Kā jau ikkatrs VYNOTEKA  vaikals arī Akropoles veikala galvenais mērķis ir piedāvāt savam pircējiem vislabāko cenas un kvalitātes samēru.

Pie mums pircēji var iegādāties daudzus produktus, kas nav pārstāvēti nevienā citā Latvijas veikalā, piemēram, dažādu šķirņu alu no Lietuvas.

Mūsu veikala plauktos pircēji atradīs gan ekskluzīvu sidru un vīnu, gan kolekciju konjakus un brendiju. VYNOTEKA veikali paši importē vīnu no Čīles, Argentīnas, Kalifornijas, Jaunzēlandes un Dienvidāfrikas, kā arī no Eiropas valstīm - Itālijas, Francijas, Vācijas u.c. Veikals piedāvā vīnus no dažādām vīnogu šķirnēm un galvenajām ražotājvalstīm. Mūsu pieredze ļauj mums izvēlēties un prezentēt patērētājam vislabāko vīnu.

Mūsu piedāvātās produkcijas klāsts ir piemērots jebkuram patērētājam un ikvienam makam, savukārt mūsu darbinieku zināšanas palīdzēs klientiem izvēlēties piemērotus dzērienus.

T/C “Akropole” apmeklētāji pie mums var iegādāties ne vien gardus dzērienus, bet arī  dažādas ekskluzīvas uzkodas, piemēram, jaunās “Gourmet” sērijas delikateses.

Katru ceturtdienu VYNOTEKA veikalā no plkst. 16:00 līdz plkst. 20:00 norisinās degustācija.

Rīgā, Maskavas ielā 257.

Darba laiks, katru dienu no 10:00 līdz 22:00

Tiekamies mūsu veikalā jau šodien!