Jaunie FEVER TREE izcila kokteiļu sastāvdaļa!

Lesūtījis Vynoteka.lv, 2019-10-14 11:23

Ar ko Fever Tree atšķiras no citiem bezalkoholiskajiem dzērieniem vai kokteiļu mikseriem? FEVER TREE IZMANTO TIKAI AUGSTĀKĀS KVALITĀTES DABĪGĀS SASTĀVDAĻAS.

Garša. Spēcīga. Bagātīga. Pilnīga. Izmantojot tikai dabīgās izejvielas, ir radīta tīra un bagātīga dzēriena garša. Produktiem netiek pievienoti mākslīgie saldinātāji, garšas pastiprinātāji vai kādi citi konservanti.

Burbulīši vai dzirkstuļi. Augstākās kvalitātes dzērieni sastāv no maziem burbulīšiem, kuriem ir maiga un delikāta tekstūra, kura iznes dzēriena auga īpašās garšas un bagātību, kā arī izceļ dzēriena aromātu.

FEVER TREE - IZCILA KOKTEIĻA SASTĀVDAĻA!

200ml pudelītes ir izcils piemērs augstas kvalitātes rādītājam, 200ml pudelīte ir paredzēta tieši viena dzēriena sagatavošanai un izmantošanai, nodrošinot kokteiļa augsto kvalitāti. VYNOTEKA veikalos pieejami piecu dažādu veidu toniki. 

 

FEVER TREE GINGEL ALE
Radīts, sajaucot trīs dabīgas un unikālas ingvera eļļas, kuras tiek piegādātās no visas pasaules, un pievienojot avota ūdeni. Tas ir tik garšīgi, ka viskija radītāji ir priecīgi, ka beidzot ir pieejama Ginger Ale lieliskiem kokeiļiem.
Krāsa: skaidra ar zeltainu nokrāsu
Aromāts: jūtami citrusa aromāti ar svaigu ingveru un jūtami citi smalki aromāti
Garša: radīta atšķirīga garša no pasaulē labākajiem ingveriem. Garšas sarežģītība ir no citrusa puses. Tīrāka garšā nekā citi Ginger Ale, radot perfektu miksu tumšajiem alkoholiskajiem dzērieniem.
Tekstūra: maiga, zīdaina tekstūra, radīta no izcilas karbonizācijas
Sastāvs: svaigs zaļais ingvers, Nigērijas ingvers, Cochin ingvers, dabīgi cukuri, avota ūdens
Enerģētiskā un uzturvērtība 100ml produkta: 144kJ/34kcal; tauki - 0g, Ogļhidrāti - 8.4g, no tiem cukuri - 7.1g, olbaltumvielas - 0g, sāls - 0g.

FEVER TREE MADAGASCAN COLA
Bagātīgs kolas riekstu maisījums, eksotiskas garšvielas, citrusaugļi un vaniļa. Dabīgā kola ir lielisks garšas papildinājums labākajiem ruma, viskija un burbona kokteiļiem.
Krāsa: graudzēta karamele
Aromāts: Smalki salds ar svaiga citrusa notīm un ekostiksas garšvielas
Garša: Svaigi laimi no Meksikas, salda Madagascana vaniļļa, sildošas garšvielas no Cassia no Indonēzijas ir perfekti sabalansētas ar maigām, dabīgām garšas notīm no dabīgās kolas rieksta.
Tekstūra: Augstais karbonātu daudzums parādā aromātu un garšu ar klasisku un atsvaidzinošu stilu.
Enerģētiskā un uzturvērtība 100ml produkta: 154kJ/36kcal; tauki - 0g, Ogļhidrāti - 9g, no tiem cukuri - 7.6g, olbaltumvielas - 0g, sāls - 0g.

FEVER TREE INDIAN TONIC
Sajaucot pasakainās botāniskās eļļas ar avota ūdeni un augstākās kvalitātes hinīnu no Fever Tree Austrumu Kongo, mēs esam radījuši gardu, dabīgu, godalgotu toniku ar unikālu, tīru un atsvaidzinošu garšu un aromātu. Radīts, lai izceltu labāko no džina un degvīna.
Krāsa: skaidra un kristāltīra
Aromāts: Tīrs un svaigs ar citrusa un aromātisku pieskārienu
Garša: Ļoti maiga garša. Smalkas un līdzsvarotas citrusa un augļu notis, kuras sabalansētas ar dabīgu hinīna rūgtumu. Nobeigums ir tīrs, bez pierastās pēcgaršas no mākslīgajiem saldinātājiem, kuri tiek izmanoti vairākos tonikos.
Tekstūra: Augstais karbonātu daudzums parādā aromātu un garšu ar klasisku un atsvaidzinošu stilu.
Sastāvdaļas: Hinīns, Dabīgais cukurs, avota ūdens, rūgtais apelsīns
Enerģētiskā un uzturvērtība 100ml produkta: 149kJ/36kcal; tauki - 0g, Ogļhidrāti - 8.9g, no tiem cukuri - 8g, olbaltumvielas - 0g, sāls - 0g.

FEVER TREE MEDITERRANEAN TONIC
Sajaucot ēteriskās eļļas no ziediem, augļiem un zaļumiem, ko mēs esam sapulcējušies no visas Vidusjūras krastos ar augstākās kvalitātes hinīnu no Fever Tree no austrumu Kongo, mēs esam radījuši unikālu, maigu, ziedu toniku. Izveidots pavadīt labākos degvīna vai baudīt kā sarežģītu bezalkoholisko dzērienu.
Krāsa: skaidra un kristāltīra
Aromāts: smalks aromāts ar svaigu citrusa un rozmarīna notīm
Garša: Jauna garša degvīna mīļotājiem. Ar maigu rūgtumu no dabīgiem hinīniem un apaļa, eleganta garša no garšaugiem un citrusa.
Tekstūra: Šis ļoti gāzētais, tonizējošais ūdens ir ar maziem, pilnīgiem gāzes burbulīšiem, kas padara dzērienu garšu ļoti gludu un saderīgu ar degvīnu un džinu.
Sastāvs: hinīni, citrona timiāns un rozmarīns, dabīgie cukuri, avota ūdens
Enerģētiskā un uzturvērtība 100ml produkta: 143kJ/34kcal; tauki - 0g, Ogļhidrāti - 8.5g, no tiem cukuri - 7.8g, olbaltumvielas - 0g, sāls - 0g.

FEVER TREE AROMATIC TONIC
Aromātiskais toniks ir radies sajaucot Dienvidamerikas angostura mizas maigo rūgtumu ar aromātiskajiem augiem, kā piemēram, kardamonu, ingveru un pimentu ogas, tas rada unikālu un gardu toniku ar brīnīšķīgu krāsu.
Krāsa: Rosé rozā
Smarža: Salds aromāts ar izsmalcinātu apelsīna rūgtumu
Garša: Svaigi citrusu aromāts ar hinīnu un angostura mizu, maigas garšvielas. Unikāls atsvaidzinošs dzēriens, kurā nav mākslīgo saldinātāju.
Tekstūra: augstā karbonizācija nodrošina spēcīgu aromātu un garšu klasiskajā, atspirdzinošā veidā.
Enerģētiskā un uzturvērtība 100ml produkta: kJ/37kcal; tauki - 0g, Ogļhidrāti - 8.2g, no tiem cukuri - 7.8g, olbaltumvielas - 0g, sāls - 0g.