Arsenic smiltserksku 40_0% 0_2l degvins 4750129442835_238x573.jpg

ARSENITCH smiltsērkšķu 0,2 l

Igaunija


Garša
Smiltsērkšķu
Stiprums
40 %
Iesaiņojums
Stikls
Apjoms
0,2 l


Par produktu

Degvīns „Arsenitch” ir radies kā mazmazdēla veltījums savam slavenajam priekštecim Pjotram Arseničam, un saglabā sevī visas vērtības, kas saistās ar šo godājamo vārdu.
"Arsenitch" smiltsērkšķu – oriģināls alkoholisks dzēriens no "Arsenitch" premium dzērienu kolekcijas ir radīts ar mīlestību, izmantojot dabīgas izejvielas. Iegrimstiet brīnišķīgajā smiltsērkšķu aromātā un izbaudiet garšas nianses. Īsts smiltsērkšķu svaiguma sprādziens!

Par šķirni

Degvīnu sākumā lietoja kā stipru dzērienu, kas der visiem iemesliem. Tagad tas ir viens no visuniversālākajiem un populārākajiem stiprajiem dzērieniem pasaulē. Degvīns ir stiprs dzēriens, ko var gatavot no daudzām augu sugām, sākot no melases un kartupeļiem un beidzot ar graudiem. Rektificētu spirtu sajauc ar mīkstu ūdeni, pēc tam iegūto maisījumu filtrē caur smilšu filtriem, aktivētas ogles vai keramikas filtriem. Degvīna gatavošanai nepieciešamā spirta izgudrotāji laikam paliks tautas atmiņā gadsimtiem ilgi. Visvairāk nopelnus savā starpā nevar sadalīt krievi un poļi. Pastāv uzskats, ka tas varētu būt pat arābu vai Ziemeļeiropas tautu izgudrojums.