69VD005_238x573.jpg

Absolut 0,7 l

Zviedrija


Garša
Dabīga
Stiprums
40 %
Iesaiņojums
Stikls
Apjoms
0,7 l


Par produktu

Augstas kvalitātes zviedru degvīns.
 
Degvīnu “Absolut” destilē tik ilgi, kamēr tas kļūst nevainojams – ne vienu un ne divas reizes, un pat ne piecas, bet simts reižu, izmantojot nepārtrauktās destilācijas metodi. Katru dienu tiek izgatavots 500 000 šī degvīna pudeļu, un uz visām pasaules valstīm tas joprojām tiek piegādāts no Āhusas pilsētiņas ostas.

Pati izcelsmes vieta vien nozīmē, ka degvīna “Absolut” kvalitāte vienmēr ir viena un tā pati, nav svarīgi, kur tas nopirkts – Parīzē, Honkongā, Ņujorkā vai citā vietā. Pati izcelsmes vieta jau nozīmē izcilu kvalitāti.

Par šķirni

Degvīnu sākumā lietoja kā stipru dzērienu, kas der visiem iemesliem. Tagad tas ir viens no visuniversālākajiem un populārākajiem stiprajiem dzērieniem pasaulē. Degvīns ir stiprs dzēriens, ko var gatavot no daudzām augu sugām, sākot no melases un kartupeļiem un beidzot ar graudiem. Rektificētu spirtu sajauc ar mīkstu ūdeni, pēc tam iegūto maisījumu filtrē caur smilšu filtriem, aktivētas ogles vai keramikas filtriem. Degvīna gatavošanai nepieciešamā spirta izgudrotāji laikam paliks tautas atmiņā gadsimtiem ilgi. Visvairāk nopelnus savā starpā nevar sadalīt krievi un poļi. Pastāv uzskats, ka tas varētu būt pat arābu vai Ziemeļeiropas tautu izgudrojums.